فصلنامه مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت- اخبار نشریه و اطلاعیه ها
آخرین اخبار و اطلاعیه ها

حذف تصاویر و رنگ‌ها
AWT IMAGE

از کلیه دانش آموختگان مقطع دکتری در رشته مدیریت که علاقمند به فعالیتهای علمی پژوهشی و داوری علمی مقالات می باشند، دعوت به عمل می آید تا در راستای استفاده از ظرفیت های مشترک با این فصلنامه همکاری داشته باشند. علاقمندان می توانند ضمن ثبت نام و عضویت در سامانه فصلنامه و استفاده از  امتیازات ویژه اعضاء ، حوزه تخصص و علاقمندی خود را به همراه فایل رزومه برای فصلنامه (در فرم عضویت) بارگذاری و ارسال نمایند. لازم به ذکر است که چنانچه فردی پیش از این به عضویت فصلنامه درآمده باشد، کافیست با استفاده از نام کاربری و پسورد مجدد وارد سامانه شده و اطلاعات شخصی خود را در بخش مشخصات کاربری بروز رسانی نماید.

AWT IMAGE
همچنانکه در بخش معرفی فصلنامه نیز عنوان شده است، فصلنامه "مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت" از سال 1388 با مجوز "علمی پژوهشی" و به صورت "خودگردان" ، بدون استفاده از کمک های دولتی منتشر می‌ شود. از آنجائیکه رسالت اصلی این فصلنامه تبادل دستاوردهای علمی و پژوهشی روز در حوزه مدیریت منابع انسانی ، توسعه شبکه پژوهشگران و کمک به غنی سازی فرآیندهای پژوهش و شیوه های انتشار آن می باشد، به منظور حمایت از استمرار این فعالیت و سرعت بخشی به مجموعه اقدامات مورد نیاز و متناسب با تحولات روز دنیا در این حوزه ، تعرفه هایی برای گروههای مختلف نویسندگان در نظر گرفته شده است. [ادامه مطلب]
AWT IMAGE
"فصلنامه مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت" ، با هدف بررسی مسائل، چالش ها و دستاوردهای جدید در حوزه مدیریت منابع انسانی ، مقالات علمی پژوهشی با محورهای ذیل را در اولویت بررسی قرار خواهد داد:
1. مدیریت تحول و مدیریت تغییر 
2. نوسازی و بازسازی ساختار و سازمان
3. قابلیتهای پویا ، ضرورتها و الزمات آن
4. نوآوری، سازماندهی و ساختارهای فناور
AWT IMAGE
فصلنامه "مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت" از مقالاتی که ایده ها ، موضوعات و تجربیات جدید در حوزه مدیریت منابع انسانی را در سطح صنعت نفت  مورد مطالعه و بررسی قرار داده باشند، استقبال می نماید.
نکته: پذیرش مقالات مرتبط با ماموریت فصلنامه که در سایر صنایع مورد مطالعه قرار گرفته باشند، تنها در موارد بسیار محدود و به شرط نوآوری مقاله امکانپذیر خواهد بود.
نشانی مطلب در وبگاه فصلنامه مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت:
http://iieshrm.ir/find.php?item=1.43.10.fa
برگشت به اصل مطلب