فصلنامه مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت- اخبار نشریه و اطلاعیه ها
آخرین اخبار و اطلاعیه ها

حذف تصاویر و رنگ‌ها
AWT IMAGE

نویسندگان محترم توجه داشته باشند که پیش از ارسال مقاله حتما راهنمای نگارش مقاله و ملاحظات مهم برای نویسندگان را مطالعه نمایند. لازم به ذکر است که از ابتدای بهمن ماه ۹۷ ویرایش جدید راهنمای نگارش مقالات برای دریافت و بررسی آن ها ملاک عمل خواهد بود.
از آنجائیکه بازخوردهای ارسالی به نویسنده از طریق سامانه و ایمیل مجله صورت می گیرد، نویسندگان محترم مقالات حتما پنل کاربری و ایمیل ثبت شده در سامانه را کنترل بفرمایند. 

AWT IMAGE
همچنانکه در بخش معرفی فصلنامه نیز عنوان شده است، فصلنامه "مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت" از سال ۱۳۸۸ با مجوز "علمی پژوهشی" و به صورت "خودگردان" ، بدون استفاده از کمک های دولتی منتشر می‌ شود. از آنجائیکه رسالت اصلی این فصلنامه تبادل دستاوردهای علمی و پژوهشی روز در حوزه مدیریت منابع انسانی ، توسعه شبکه پژوهشگران و کمک به غنی سازی فرآیندهای پژوهش و شیوه های انتشار آن می باشد، به منظور حمایت از استمرار این فعالیت و سرعت بخشی به مجموعه اقدامات مورد نیاز و متناسب با تحولات روز دنیا در این حوزه ، تعرفه هایی برای گروههای مختلف نویسندگان در نظر گرفته شده است. [ادامه مطلب]
AWT IMAGE
فصل­نامه مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت با داشتن سابقه­ ده سال انتشار مرتب و منظم و با استفاده از دانش استادان و صاحب‌نظران دانش مدیریت و منابع انسانی، در موضوع­های جدید و مرتبط با حوزه تخصصی منابع انسانی در صنعت نفت، مقاله­های علمی از نوع پژوهشی و به ندرت مروری را پس از تائید حداقل دو داور به چاپ می‌رساند. مقاله‌های ارسالی باید از دو ویژگی اصالت و ابداع برخوردار باشند و با هدف پیشبر­د مرزهای علم و فناوری به ویژه در مدیریت منابع­انسانی در صنعت نفت تنظیم شده باشند. در شرایط خاص به منظور استفاده صنعت نفت از مطالب نوین و درخشان اگر مقاله ای خارج از حیطه این صنعت ارائه شود که در آن موضوع جالب و جدیدی در حوزه منابع انسانی باشد، پس از اخذ نظر هیات تحریریه و با تایید داوران آن مقاله پذیرش خواهد شد. لازم به توضیح است که منظور از صنعت نفت کلیه صنایع مربوط به نفت،‌ گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش فرآورده های نفتی را شامل می‌شود.
AWT IMAGE  
در حال حاضر موضوع های پیشنهادی که در اولویت چاپ قرار خواهند گرفت به این شرح هستند:
 • مقایسه تطبیفی مدیریت منابع­انسانی صنعت نفت ایران با شرکت های نفتی برتر جهان
 • مدیریت استراتژیک منابع انسانی صنعت نفت ایران با رویکرد بازارگرایی
 • تحولات منابع انسانی در بازار انرژی جهان و تاثیر آن بر استراتژی مدیریت منابع انسانی
 • استراتژی­های مدیریت منابع انسانی در شرایط محیط متغیر بازار انرژی
 • رویکردهای مدیریت منابع انسانی در شرایط محیط بی­ثبات اقتصادی
 • رویکردهای نوین مدیریت منابع انسانی در دنیای دیجیتال در صنعت نفت
 • تاثیر رباتیک شدن صنایع نفتی بر مدیریت و راهبری منابع انسانی
 • نظریه جامع مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت
 • شیوه های جدید راهبری منابع انسانی در صنعت نفت تحت تاثیر پیشرفت های فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • مهندسی مجدد زیر سیستم­های مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت
 • شیوه های نوین توسعه سرمایه انسانی در صنعت نفت
نشانی مطلب در وبگاه فصلنامه مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت:
http://iieshrm.ir/find.php?item=1.43.10.fa
برگشت به اصل مطلب